Салон климатического оборудования

Mitsubishi Electric MSZ-FD25VABH

Адрес электронной почты
Soojuspumba madal müratase tagab rahuliku une Keegi ei soovi endale soojuspumpa, mis teeb suurt müra ja segab Sinu rahulikku und.
Mitsubishi_Elect_4e8d667d62240.jpgMitsubishi_Elect_4e8d667d62240.jpg
Основная цена с НДС: 1354 €
Цена: 1294 €
Описание

Soojuspumba madal müratase tagab rahuliku une Keegi ei soovi endale soojuspumpa, mis teeb suurt müra ja segab Sinu rahulikku und. Meid ümbritseb niigi liiga palju lärmi ja müra päevasel ajal, et soovida seda ka endale õhtuks koju. Mitsubishi Electricu soojuspumpasid tuntakse kui müratasemelt turu vaiksemaid. Uuel mitmenurgalisel soojusvahetil on niivõrd väikene õhutakistus ja ühtlane õhuvool, et tekitatav müra on kaduvväike, seda on raske märgata. Soojuspumba Mitsubishi Electric MSZ-FD müratase on kõigest 20 dB(A), mida võib võrrelda sosistamisega. Võid olla kindel, et soojuspump sinu rahulikku und ei häiri. Vastavalt Rootsi Energiaameti testile on MSZ-FD senitestitud soojuspumpadest üks vaiksemaid. Vaata Rootsi Energiaameti testi tulemusi veebiaadressil www.energimyndigheten.se Kehtib MSZ-FD25VAH majasisese osa kohta.

 

Kõrge efektiivsus ja suurem küttevõimsus MSZ-FD soojustegur (COP = 5,33) on võrreldes eelkäijatega tunduvalt parem, mis tähendab madalat energiakulu ja väikest elektriarvet. Vastavalt Rootsi Energiaameti testile (06/2009) on soojuspumbal MSZ-FD oma klassi Kõrgeim küttevõimsus, mis tagab suurima aastase kokkuhoiu.

 

Plasma Duo filtersüsteem - puhtam sisekliima Sina ja sinu lähedased tunnevad ennast paremini, kui majas või korteris on Mitsubishi Electricu soojuspump. Soojuspump, oma võimsa filtersüsteemiga (Plasma Duo), puhastab majasisese õhu tolmust, õietolmust ning teistest kahjulikest osakestest. Veel aitab soojuspump õhku kuivatada ning ning vähendab hallituse tekkimise riski. Filtersüsteem koosneb kahest põhiosast: Plasma Air Purification filter ja Plasma Deodorisation filter. Suuremate tolmuosakeste kinnipüüdmiseks läbib sisenev õhk kõigepealt veel kolmanda lihtsalt puhastatava plastikust sõelfiltri. Alloleval skeemil on näidatud milliseid osakesi filtersüsteemi erinevad elemendid kinni püüavad ja kahjutuks teevad.

 

i-see sensor näeb temperatuuri langusi ja kütab ökonoomselt Mitsubishi Electricu soojuspump on hea investeering paljudeks aastateks. Seda tüüpi soojuspumpadel on üks spetsiaalne andur kui standard. Andur avastab temperatuuri erinevused ruumis ja automaatselt võrdsustab need või soojendab või jahutab seal, kus vaja. Peale selle vähendab õhu ringlus niiskust ning hallituse riski. Pikaajaliselt tagab sensori kasutamine efektiivsuse ja energiakokkuhoiu. Säästetud energia tähendab, nagu teada, kokkuhoitud raha. Soojuspump, mida on kerge puhastada ja hooldada Mitsubishi Electricu soojuspumpasid on ülimalt kerge hooldada. Nn "Quick Clean Body" tagab majasisese osa lihtsa hooldatavuse. Keerates eemale õhusuunajad on kerge ligi pääseda nii ventilaatorile, kui ka soojusvahetile. Peale selle on võimalik soetada "Quick Clean Set" tolmuimejaotsikud, millega saab lihtsalt tavatolmuimejaga puhastamist teostada. Oluline on täita seadmele ettenähtud soovituslikke puhastamisnõudeid. Õigel ajal puhastamata jäetud soojuspump võib kaotada kuni 30% oma võimsusest. Ka majavälist osa on lihtne puhastada ja hooldada. Majaväline osa on puhta ja ajatu disainiga, mis sobib igasse keskkonda.

TEHNILISED ANDMED


Küttevõimsus3,2(1,5-6,3) KW
EnergiaklassA
Tarbimisvõimsus kütmisel600 W
COP5,33
Jahutusvõimsus:2,5(1,1-3,5) kW
Tarbimisvõimsus jahutamisel485 W
EER5,15
Elektriühendus
Õhuhulk min-maxm3
Müratase min-keskm-maks20-42 dB(A)
Siseosa mõõtmed798x257x295 mm
Välisosa mõõtmed800x285x550 mm
Siseosa kaal12 kg
Välisosa kaal36 kg
Toruühendus1/4 ja 3/8
JahutuskandjaR410A
Lubatud töövahemik-20C
Müügigarantii2a